Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo jest niedużą, nadmorską, najbardziej na zachód wysuniętą wypoczynkowo-kąpieliskową miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo ma przepiękną i rozległą plaże, która od miejscowości oddzielona jest pasem lasów iglasto-liściastych, co stwarza specyficzny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Ponadto ta naturalna „zagroda” znacznie niweluje nadmorskie podmuchy wiatru nad teren miasteczka.

Pobierowo jest bardzo popularnym kąpieliskiem i miejscem wypoczynku – szczególnie w okresie letnim. Piaszczysta, szeroka plaża i czysta woda przyciągają wielu turystów, nie tylko z Polski, ale także i z Niemiec.

Piękna aleja ciągnąca się wzdłuż całej miejscowości oraz mnogość leśnych uliczek stwarzają doskonałe warunki do spacerów i rowerowych wycieczek. Pieszo lub rowerem można dotrzeć do Pustkowa lub Trzęsacza. Pobierowo to nie tylko enklawa dla lubiących plażę, ciszę i szumiące lasy. Dzięki doskonale rozwiniętej gastronomii, licznym lokalom, kawiarniom i barom, znajdzie tu miejsce turysta szukający nastroju, jak i ten „spragniony”, „wysuszony” słońcem na plaży.

Znajdziemy tu dyskotekę i kino, a także liczne sklepy i stoiska z ubraniami, zabawkami oraz oczywiście pamiątkami.

W Pobierowo panują też całkiem dobre warunki do uprawiania windsurfingu i innych sportów wodnych.

Pobierowo jest OK ;)

Naszym tropem: , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalendarz:

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Sie    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kontakt:

info@chwilawytchnienia.pl
Copyright © 2017 Pobierowo – ChwilaWytchnienia.pl